Budżet obywatelski – zapraszamy do poparcia naszego projektu

Prosimy o głosy.

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie i Absolwenci, Mieszkańcy osiedla Nad Potokiem jak również całego Radomia. Zachęcamy Was wszystkich do poparcia naszego projektu “Eksperymentuj na świeżym powietrzu”, który zgłosiliśmy do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego 2021.

Na terenie PSP nr 27 przy ul. Sadkowskiej 16 chcemy stworzyć naukowy plac zabaw na świeżym powietrzu, aby ułatwić naszym uczniom (i nie tylko) zdobycie wiedzy i połączyć naukę z zabawą.

Dodatkowo miejsce zostanie wyposażone w urządzenia sprawnościowe umieszczone na bezpiecznej powierzchni. Zadbamy również o wygodę odwiedzających wyposażając teren w ławeczki oraz kosze na śmieci.

Proponowane urządzenia będą nie tylko kreatywną przestrzenią dla uczniów, ale również dla ich rodzin, bowiem miejsce to stanie się ciekawą formą spędzania czasu ogólnodostępną dla mieszkańców Radomia.

Zaciekawienie, zaangażowanie, eksperymentowanie – to wszystko sprawi, że nauka w naszej szkole będzie przygodą, a odwiedzające nas rodziny z dziećmi również zaciekawią się zgłębianiem tajników nauki.

Aby oddać głos należy:

1. wejść na stronę: www.konsultacje.radom.pl
  2. kliknąć: “kliknij i zagłosuj”,
  3. kliknąć: “projekty instytucjonalne”,
  4. przy projekcie nr 13 zaznaczyć kwadrat “3 punkty”,
  5. kliknąć: “zakończ głosowanie”,
  6. podać imię i nazwisko i nr telefonu,
  7. zaznaczyć oświadczenia,
  8. wpisać kod weryfikacyjny otrzymany smsem,
  9. zatwierdzić kod weryfikacyjny i gotowe.

Głosowanie trwa do 20 września!

Bardzo prosimy o udostępnianie tej informacji i zachęcanie wszystkich znajomych, nieznajomych, rodziny, przyjaciół i sąsiadów do poparcia projektu

“Eksperymentuj na świeżym powietrzu”.

Pomóżcie oddać swój głos osobom, które nie posiadają dostępu do internetu.

Twój głos ma znaczenie

Społeczność PSP 27