Dzień Edukacji Narodowej i pasowanie na pierwszoklasistę

Dzień Edukacji Narodowej to święto wszystkich, którzy mają z edukacją coś wspólnego: nauczycieli, uczniów, ich rodziców i wszystkich innych pracowników szkoły. 14 października, podczas uroczystej akademii, pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów naszej szkoły.

Uczniowie klas I, II i III wraz z nauczycielami przygotowali pokaz artystyczny, który rozpoczął się brawurowym wykonaniem poloneza. Następnie Pani Dyrektor, wielkim ołówkiem, oficjalnie pasowała każde dziecko na ucznia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 27 w Radomiu. Nie mogło również zabraknąć podziękowań i życzeń dla nauczycieli. Każdy z nich dostał pamiątkowy dyplom od Samorządu Uczniowskiego.

Uczniom klas pierwszych życzymy sukcesów w nauce oraz beztroskich lat szkolnych.