I DZIEŃ WIOSNY!

21 marca – w pierwszy dzień wiosny, uczniowie klas I i II wraz z dziećmi z Przedszkola Publicznego nr 3 wspólnie wyganiali zimę i witali tak wyczekiwaną wiosnę. Wszyscy przeszli w barwnym korowodzie w pobliżu szkoły, nie zabrakło także marzanny, a nawet było ich 3. Chcieliśmy mieć pewność, że zima pójdzie precz. Po powrocie na uczniów czekało jeszcze moc innych atrakcji, m.in. projekcja filmu, konkurs międzyklasowy, a przede wszystkim „Konkurs na Miss i Mistera Wiosny”. Zabawa była udana, humory dopisywały. Miejmy nadzieję, że wiosna zawita do nas na dobre.

Justyna Bińkowska – Siuda