Informujemy, że w dniu 15 kwietnia o godzinie 8.00 rozpoczyna się rekrutacja do klas pierwszych. Rejestracji dokonujemy na stronie:
Rejestracja trwa do 30 kwietnia 2020 r. do godziny 15.00

Zainteresowanych pomocą podczas wypełniania formularza zapraszamy
do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 48 344 89 31.

W związku z awarią telefonu stacjonarnego prosimy o kontakt pod numerem 509 440 779

Informacji udzielamy również mailowo: sekretariat@psp27.radom.pl

Szczegółowe informacje dotyczące dostarczenia dokumentów:

W związku z pandemią koronawirusa rekrutacja będzie przebiegała na nieco zmienionych zasadach. W tym roku preferowane będzie wysłanie skanu lub zdjęć wniosku i oświadczeń dotyczących zaznaczonych kryteriów drogą mailową. Pozostanie także możliwość dostarczenia dokumentów w wersji papierowej. Powinny one jednak zostać umieszczone w podpisanej kopercie i pozostawione w przygotowanym do tego celu pudełku.

Dane do wysyłki dokumentów: sekretariat@psp27.radom.pl

lub osobiście bądź pocztą tradycyjną na adres:
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 27 w Radomiu,
ul. Sadkowska 16,
26 – 600 Radom

Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji na rok  szkolny 2020/2021 do oddziałów przedszkolnych oraz klasy pierwszej szkoły podstawowej. Prosimy jednocześnie o zapoznanie się z zarządzeniem Prezydenta Miasta Radomia.

Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych

Uchwała Nr 460

Zarządzenie Prezydenta

Rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej