Bal karnawałowy

14 lutego w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa dla klas I i II. Motywem przewodnim tegorocznego balu było hasło „W świecie baśni”. Było to wydarzenie niecierpliwie oczekiwane przez wszystkich uczniów. Tego dnia sala gimnastyczna zmieniła swój wygląd. Z szarej, wielkiej hali przeistoczyła się w cudowną, baśniową krainę. Wcześniej zostały przygotowane wszelkie elementy, które posłużyły do dekoracji.

Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki bawili się wyśmienicie! Zabawa urozmaicana była ciekawymi konkursami, a zwycięzcy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. W czasie przerwy uczestnicy mieli czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Niezastąpiona okazała się pomoc uczniów z samorządu szkolnego wraz z opiekunem panią Anną Zając oraz wolontariatu z panią Izabelą Gutkowską i panią Anną Kaim, którzy razem z uczniami klas młodszych bawili się na balu. Dużą niespodzianką była wizyta Pana Listonosza, który przyniósł niecodzienne życzenia walentynkowe. Było dużo emocji, radości i udanej zabawy.