I Szkolny Rajd Pieszy

Dnia 25 września uczniowie kl. I-III wraz z opiekunami wyruszyli na I Szkolny Rajd Pieszy. Trasa rajdu wiodła ulicami naszego miasta. Uczniowie przemierzali różnej długości trasy piesze. Metą naszego rajdu było ognisko w Nadleśnictwie Radom. Piekliśmy kiełbaski przy wspólnym ognisku, następnie udaliśmy się ścieżką edukacyjną w Leśniczówce rozwiązując różne zadania. Odwiedziliśmy Pomnik Przyrody – Dąb Niepodległości – uznany i ustawiony na pamiątkę 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dla niektórych uczniów najbliższe okolice okazały się zupełnie nieznane… Pogoda u nastroje sprzyjały wędrówce. Nasi uczniowie wykazali się dobrą kondycją, sprawnością i byli świetnie przygotowani do wyprawy! Tak zakończyliśmy ten fajny dzień i wspólnie spędzony czas😊 W przyszłym miesiącu wędrują nasi starsi koledzy i koleżanki!