Leczenie stomatologiczne dla dzieci i młodzieży

Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Radomiu informuje, że w celu uzyskania informacji o podmiotach wykonujących działalność leczniczą, udzielających świadczeń zdrowotnych w zakresie leczenia stomatologicznego dla dzieci i młodzieży, finansowanych ze środków publicznych należy kliknąć  tutaj lub wejść na stronę pod adresem: zip.nfz.gov.pl, po czym wejść w górną zakładkę >Gdzie się leczyć<, a następnie rozwinąć kolejną zakładkę >Przychodnie i szpitale< i wejść w >Leczenie stomatologiczne<, po czym w wyświetlonym okienku wpisać dane w rubrykach: województwo, powiat, miejscowość. Po kliknięciu >szukaj< otrzymujemy listę ww. podmiotów.

Lista tychże podmiotów wywieszona jest również na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły oraz dostępna w bibliotece szkolnej.