PIOSENKI OD SERCA

I Międzyszkolny Konkurs „Piosenki od Serca”

7 marca 2023 roku odbyła się I EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU WOKALNEGO POD PATRONATEM ZASTĘPCY PREZYDENTA MIASTA RADOMIA-Pani KATARZYNY KALINOWSKIEJ „PIOSENKI OD SERCA”. Organizatorem Konkursu była Publiczna Szkoła Podstawowa nr.27 im. Szarych Szeregów w Radomiu pod przewodnictwem Pani Dyrektor Małgorzaty Balickiej. Zaprezentowali się uczestnicy z radomskich szkół podstawowych oraz średnich. Konkurs rozpatrywany był w czterech kategoriach wiekowych i cieszył się dużym zainteresowaniem.

W jury konkursu zasiadali: Szymon Wydra – z zespołu Carpe Diem, wiceprezydent Radomia – Katarzyna Kalinowska, dyrektorka Publicznej Szkoły Podstawowej numer 27 w Radomiu – Małgorzata Balicka oraz dyrektor Radomskiego Oddziału Echa Dnia – Sławomir Baćkowski. Komisja stanęła przed nie lada wyzwaniem podczas wyłaniania laureatów, ponieważ poziom wykonawców stał na bardzo wysokim poziomie.

Ostatecznie po laury sięgnęli:

W kategorii klas I-III:

• 1 miejsce Antonina Sułkowska – Zespół Szkolno-Przedszkolny numer 3 w Radomiu
  • 2 miejsce Anna Kowalczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa numer 26 w Radomiu
  • Wyróżnienie – Dominika Nawara – Publiczna Szkoła Podstawowa numer 6 w Radomiu

Klasy IV-VI:

• 1 miejce Maja Strojek – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaroszkach
  • 2 miejsce Helena Grzywacz – Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaroszkach
  • 3 miejsce Amelia Aderek – Publiczna Szkoła Podstawowa numer 24 w Radomiu
  • Wyróżnienia – Zofia Dusza – Publiczna Szkoła Podstawowa numer 4 w Radomiu, Klaudia Drab – Publiczna Szkoła Podstawowa numer 5 w Radomiu, Emila Baranowska – Publiczna Szkoła Podstawowa numer 6 w Radomiu

Klasy VII-VIII:

• 1 miejsce Oliwia Rybińska – Publiczna Szkoła Podstawowa numer 4 w Radomiu
  • 2 miejsce Jagoda Błaszczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa numer 24 w Radomiu
  • 3 miejsce Brajan Sosnowski – Publiczna Szkoła Podstawowa numer 4 w Radomiu
  • Wyróżnienia – Magdalena Krawczyk – Publiczna Szkoła Podstawowa numer 2 w Radomiu, Zuzanna Mirosz – Publiczna Szkoła Podstawowa numer 4 w Radomiu

Szkoły średnie:

• 1 miejsce Karina Jamka – X Liceum Ogólnokształcące
  • 2 miejsce Aleksandra Drab – V Liceum Ogólnokształcące
  • 3 miejsce Sandra Wesołowska – VI Liceum Ogólnokształcące, Oliwia Jasińska – VII Liceum Ogólnokształcące
  • Wyróżnienia – Oliwia Puszka – VI Liceum Ogólnokształcące, Jan Majewski – Zespół Szkół Elektronicznych, Antonina Gaszyna – II Liceum Ogólnokształcące, Wiktoria Gasek – X Liceum Ogólnokształcące, Julia Fiedorow – IV Liceum Ogólnokształcące.

Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy.