RAJD INTEGRACYJNY

7 października 2022 roku, w piękny, słoneczny dzień nasza społeczność szkolna wybrała się na Rajd Integracyjny do rezerwatu „Królewskie Źródła”, który jest częścią Puszczy Kozienickiej. Po dotarciu na miejsce uczniowie, podzieleni na grupy, wyruszyli wraz z Panią Leśnik na ścieżkę edukacyjną w kierunku źródełka. W trakcie wędrówki dzieci słuchały z uwagą ciekawostek, które opowiadała przewodniczka. Odczytywaliśmy znaki oraz tablice informacyjne, obserwowaliśmy zmiany zachodzące jesienią w przyrodzie. Następnie wspólnie spędziliśmy czas przy ognisku, piekąc kiełbaski oraz organizując zabawy rekreacyjne na polanie.

Wspólnie spędzony czas w otoczeniu pięknej, kolorowej jesieni dostarczył nam wielu wrażeń.