Rajd Integracyjny

W tym roku DZIEŃ INTEGRACJI społeczności szkolnej oraz Dzień Turysty przeżyjemy 3 października. Wszystkie klasy wezmą udział w Rajdzie Integracyjnym pod hasłem BIAŁO – CZERWONE WĘDROWANIE. Początek o godzinie 8.30 przed budynkiem szkoły, skąd autokarami przejedziemy do Garbatki Letnisko. Przewodnik radomskiego PTTK poprowadzi nas leśnymi ścieżkami opowiadając o walkach, które w tych okolicach miały miejsce. Złożymy kwiaty przy mogiłach żołnierzy. We wsi Molendy zaplanowane są zabawy integracyjne i rozgrywki sportowe oraz ognisko, którego nie może zabraknąć. Liczymy na ładną pogodę i świetne humory uczestników i oczywiście mamy nadzieję, że dopisze nam pogoda. Powrót planujemy na godzinę 14.00. Wkrótce zapraszamy do przeczytania relacji z rajdu.