REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W dniach 26-28 lutego 2020 roku dzieci z naszej szkoły uczestniczyły w rekolekcjach wielkopostnych, podczas których brały udział we Mszy świętej oraz drodze krzyżowej. Po spotkaniu w kościele, zajęcia były kontynuowane na sali gimnastycznej PSP 27 , na której naukę rekolekcyjną głosili Małgorzata i Mirosław Ciuraszkiewicz – małżeństwo z Częstochowy. Dzieci usłyszały o pięknej miłości Boga. Doświadczyły także, że Pan Jezus zna je po imieniu i kocha za darmo. Małżeństwo podzieliło się z nami pięknym świadectwem swojego życia i cudach, jakie Pan działa w ich życiu. Dzieci uświadomiły sobie, że Pan umarł na krzyżu za każdego z nas i przebaczył nam nasze grzechy. Ostatniego dnia zostali zaproszeni, aby działać na co dzień we wspólnocie: rodzinnej, szkolnej i z Nim zmieniali świat. Pełni pokoju i radości przyjęliśmy to zaproszenie.

Dziękujemy Bogu za ten piękny czas i ludziom, którzy chcieli dzielić się swoją wiarą.