ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

Pasowanie na ucznia to dla pierwszoklasistów  jeden z najważniejszych momentów związanych z  edukacją. 13 października 2022 roku i dla naszych wychowanków nadszedł ten wielki dzień – zostali uroczyście przyjęci do grona uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 27 im. Szarych Szeregów w Radomiu.

W tym doniosłym wydarzeniu towarzyszyli im licznie przybyli rodzice i bliscy, którzy ze wzruszeniem obserwowali swoje pociechy, prezentujące liczne talenty. Program artystyczny przygotowany przez wychowawczynie klas pierwszych – p. Milenę Kaim i Paulinę Kupiec rozpoczął tradycyjny polonez. Następnie Pani Dyrektor, wielkim ołówkiem, oficjalnie pasowała każde dziecko na ucznia PSP Nr 27. Na koniec wszyscy dostali pamiątkowe dyplomy upamiętniające tę chwilę.

Nie mogło również zabraknąć podziękowań i życzeń dla nauczycieli i pracowników szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wielu z nich otrzymało z rąk Pani Dyrektor Małgorzaty Balickiej nagrody za swoje zaangażowanie.

Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów w nauce oraz beztroskich i owocnych lat, spędzonych w murach szkolnych.