Ślubowanie

17 października 2017 r. odbyło się bardzo ważne dla naszej szkoły Ślubowanie Klas Pierwszych. To historyczne wydarzenie, ponieważ  po raz pierwszy odbywa się ono w nowo powstałej Szkole Podstawowej nr 27. Uczniowie klasy pierwszej, czwartej oraz klas gimnazjalnych przygotowali na tą okoliczność program artystyczny. Uroczystość ślubowania i pasowania na ucznia połączona została z obchodami Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły Aneta Maciejewska – Pawłowska podczas trwania uroczystości nagrodziła wybranych nauczycieli a Samorząd Uczniowski ogłosił wyniki konkursów odnoszących się do zorganizowanego wcześniej Międzynarodowego Dnia Uśmiechu. Po części oficjalnej uczniowie klasy pierwszej wraz z Rodzicami udali się na słodki poczęstunek kończący tę jakże miłą i podniosłą uroczystość.