Szkolny Turniej Piłki Nożnej

31 maja 2019 roku w PSP 27 z okazji Dnia Dziecka odbył się Szkolny Turniej Piłki Nożnej. Nagrody oraz wsparcie zapewnili nam znamienici sponsorzy: Radomiak Radom i Kratki.pl oraz Rada Rodziców, która ufundowała słodycze.

W rywalizacji klas 1-2 wygrała klasa 2a, która następnie rozegrała mecz z klasą 5a i niestety przegrała. W dalszej części turnieju rywalizowali uczniowie klas gimnazjalnych. I i II miejsce wywalczyła kl.3c, na III pozycji uplasowała się kl.3a, a IV miejsce kl.3b. Finaliści klas gimnazjalnych grali z klasą 5a, która wygrała to spotkanie jedną bramką (5:4). Najlepszymi strzelcami wśród klas III gimnazjum okazali się Eryk Ziętek kl. 3c, gr. 2 oraz Adrian Kośmiński kl. 3c, gr, 1. W Va najlepszym strzelcem został Marcel Maciąg. W turnieju klas podstawowych 1-2, najwięcej bramek zdobył Oskar Kobyłka z kl. 2a oraz Patryk Pacyna z kl. 1a. Gratulujemy wszystkim uczestnikom!