Tydzień bezpieczeństwa

Za nami „Tydzień Bezpieczeństwa”, rok rocznie organizowany w naszej szkole już od trzech lat, mający na celu przybliżyć naszym wychowankom istotne zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa uczniów w szkole, na drodze, w Internecie… W tym roku w „Tygodniu Bezpieczeństwa” wzięli udział obok gimnazjalistów również nasi najmłodsi uczniowie z klasy pierwszej i czwartej PSP nr 27. A co dokładnie odbyło się  minionym tygodniu prezentujemy
w postaci harmonogramu działań:

Harmonogram

Podjęte działania przez szkołę cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów, rodziców i nauczycieli.  Był to wesoły, mikołajkowy „Tydzień Bezpieczeństwa” połączony ze zdobywaniem nowej wiedzy i umiejętności oraz miłą zabawą. Dzieci otrzymały od przedstawicieli z WORD-u Mikołajkowe prezenty w postaci zestawów odblaskowych, a uczestnicy konkursu plastycznego pamiątkowe dyplomy. Przebieg działań w szkole zarejestrowało „oko kamery” i aparatu fotograficznego.

fotografie: Izabela Gutkowska