WSPÓLNE KOLĘDOWANIE – AUDYCJA W RADIU PLUS

Zbliżają się najpiękniejsze święta w roku – Święta Bożego Narodzenia. Aby podkreślić ich wyjątkową atmosferę, wybrani uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 27 w Radomiu wraz z przyjaciółmi z Zespołu Szkół Elektronicznych, Młodzieżowego Domu Kultury i Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 17 zrealizowali projekt „Wspólne kolędowanie”, którego inicjatorką była dyrektorka naszej szkoły – Pani Małgorzata Balicka.

W ramach projektu zostały nagrane trzy kolędy: Pierwsza gwiazda, Kolęda Maryi – Ciemna nocy, Do stajenki.

Z tej okazji gościliśmy w murach naszej szkoły Panią Prezydent Katarzynę Kalinowską, dyrektora Zespołu Szkół Elektronicznych – Pana Konrada Witkowskiego, dyrektora Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 17 – Pana Marka Lipca oraz wicedyrektorkę Młodzieżowego Domu Kultury – Panią Dorotę Sokołowską.

Radio Plus Radom przeprowadziło wywiad z młodymi artystami, czego efektem będzie dzisiejsza audycja radiowa.

Zapraszamy  serdecznie do jej wysłuchania na antenie Radia Plus Radom około godz. 17. O dokładnej porze emisji programu poinformujemy na Facebooku.