ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Dzień dobry Moi Kochani.

Witam Was serdecznie, to ja, Pluszowy Miś!

Kilka lat temu byłem w waszej szkole. Wtedy to zostawiłem mnóstwo moich śladów. Wszyscy dobrze się bawiliśmy w ich odnajdywaniu a ja zwiedzałem szkołę i częstowałem wszystkich „małym co nie co”. Chciałbym ponownie zawitać do szkoły ale w obecnym czasie mogę się z Wami spotkać tylko w postaci on-line.

Pamiętam jak w dniu 25 listopada, Święta Pluszowego Misia, uczniowie mieli ze sobą w szkole swoje ulubione, ukochane, najwspanialsze pluszowe misiaczki. Jestem pewny, że też takie macie i z okazji misiowego święta zachęcam Was do wspólnej zabawy.

Razem z Biblioteką i Samorządem Szkolnym zorganizowaliśmy dla Was konkursy plastyczne i fotograficzne.

1 – Konkurs plastyczny dla klas 1-3 pt.: „MIŚ – MÓJ PRZYJACIEL”.

Prace wykonajcie na kartce formatu A4 (mały blok), technika wykonania pracy jest dowolna, możecie rysować, malować, naklejać. Bardzo ważne aby praca była wykonana trwale (jeśli coś przykleicie to nie może odpadać), najlepiej kleić klejem introligatorskim tzw. CR.

Najważniejsze – prace wykonajcie samodzielnie.

Możecie poprosić o pomoc przy trudniejszych elementach pracy, np. przy przyszyciu guziczków jako oczek misiowi.

2 – Konkurs plastyczny dla klasy 4a pt.: „PRZYGODA MISIA”.

Prace plastyczne formatu A4 wykonajcie w technice: papieroplastyka – płaskorzeźba z kartonu (tektury) i papieru. Przyklejcie dokładnie wszystkie części pracy i po wyschnięciu kleju możecie pomalować farbami plakatowymi.

3 – Konkurs fotograficzny dla klasy 7a pt.: „AUTOPORTRET Z MISIEM”.

Prace wykonajcie formatu A4 w technice fotokolażu. Możecie też połączyć fotografię z rysunkiem czy malarstwem. Wykonywaliście już autoportret przez rzeczy, tym razem do kompozycji dołączcie swojego pluszowego misia.

Zdjęcia prac na konkursy nadsyłajcie do dnia 30 listopada na adres poczty elektronicznej: plastyka.psp27@gmail.com w temacie należy wpisać KONKURS, imię nazwisko i klasę autora pracy.

Wszystkie prace będą ocenione a autorzy prac najbardziej oryginalnych i pomysłowych zostaną nagrodzeni.

Powodzenia, Wasz pluszowy Miś

List Misia Do Uczniów