BOŻONARODZENIOWA PACZKA DLA BOHATERA

Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera

Celem inicjatywy Paczka dla Bohatera jest utrwalanie w pamięci społecznej dziejów walk niepodległościowych oraz propagowanie wartości patriotycznych wśród dzieci i młodzieży.

Włączamy się w inicjatywę Zespołu Szkół Zawodowych ,,Hubala”. W ten sposób chcemy okazać wdzięczność oraz uczcić pamięć tych, którzy walczyli za nasza ojczyznę. To nie tylko wsparcie materialne, ale też cenny wyraz pamięci.

Co należy zrobić?

Zadanie 1: wyślemy karty świąteczne własnoręcznie przygotowane przez naszych uczniów

Zadanie 2 : zbieramy produkty z długim terminem przydatności do spożycia: mąka, cukier, herbata, konserwy, ryż, słodycze, makaron, warzywa, owoce
w puszkach, olej, soki, płatki śniadaniowe, chemia gospodarstwa domowego i środki higieny: płyny do kąpieli, mycia naczyń, podłóg, mydło, szampony…

Zachęcamy do włączenia się do akcji wszystkich uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

Czas trwania akcji od 12 listopada do 6 grudnia 2019r. Dary przynosimy do sali nr 115 I piętro

Koordynatorem akcji z ramienia Szkoły jest Karol Pająk tel: 782933833