CALINECZKA

11 kwietnia 2022 roku w naszej szkole miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Zespół teatralny pod kierunkiem Pani Mileny Tęczy – Bilskiej zaprezentował inscenizację pt. “Calineczka”.

Na sali gimnastycznej powstała piękna scenografia, pełna kwiatów i kolorów. Nasi mali aktorzy, w baśniowych kostiumach, mistrzowsko przedstawili losy andersenowskiej bohaterki, ilustrowane wesołym śpiewem i subtelnym tańcem szkolnego zespołu tanecznego.

Honorowymi gośćmi występu były dzieci z Publicznego Przedszkola Nr 3 w Radomiu, które żywiołowo reagowały na wydarzenia, rozgrywające się na scenie.

Ukoronowaniem przedstawienia był występ grupy tanecznej przedszkolaków, która pochwaliła się przed zgromadzoną widownią swoimi talentami, wykonując układ choreograficzny, nagrodzony rzęsistymi brawami.

Panie Dyrektor ww. placówek – Małgorzata Balicka  oraz Beata Jeżyna podziękowały młodym aktorom za zaangażowanie oraz wyraziły podziw dla ich umiejętności. Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz zobaczymy nasze gwiazdy na deskach szkolnego teatru.