Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej – święto wszystkich osób związanych ze szkołą i jej misją, jaką jest rozwijanie i wychowywanie młodych ludzi. Z tej okazji w naszej szkole odbyła się uroczystość, lecz tym razem role się odwróciły – nauczyciele wystąpili specjalnie dla uczniów, prezentując wesołę scenki ze szkolnego życia. Nie zabrakło piosenek, wykonanych przez uczennice, ale prawdziwą wisienką na torcie był występ Pani Dyrektor Małgorzaty Balickiej w duecie z Panem Krzysztofem Mergalskim, którzy zaśpiewali piosenkę Maryli Rodowicz “Ale to już było”. Sądząc po reakcji, taka forma akademii bardzo się wszystkim spodobała.

Na koniec przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trud i poświęcenie, a Pani Dyrektor wręczyła nagrody wyróżnionym osobom.