DZIEŃ OTWARTY W NASZEJ SZKOLE

14 marca 2023 roku nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłych uczniów klas pierwszych oraz ich rodziców, opiekunów i społeczności lokalnej. Wszyscy mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko miejsce do nauki, ale też wspaniałej zabawy i relaksu.

Dyrekcja szkoły, nauczyciele i uczniowie bardzo serdecznie powitali licznie przybyłych gości. Zaprezentowali Im wszystko, czym może pochwalić się nasza placówka. Były występy artystyczne zdolnej młodzieży, ciekawe zajęcia plastyczne i informatyczne, zabawy integracyjne i wiele innych atrakcji. Wszyscy odwiedzający mieli możliwość obejrzenia pracowni i pomieszczeń szkolnych. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy niezdecydowanych, że PSP Nr 27 to najlepszy wybór.