MISJA – WETERAN, SZANUJĘ I WSPIERAM

Byliśmy jedną z siedmiu szkół w Radomiu, które włączyły się w akcję „Misja Weteran – Szanuję, Wspieram”. Polegała ona na przygotowaniu kart z życzeniami dla Weteranów. Karty zostały wykonane przez dzieci podczas zajęć świetlicowych pod opieką pani Agnieszki Matysiak. W realizację zadania włączyli się również rodzice, wykonując kartki ze swoimi dziećmi.

W dniu 29 maja Weterani obchodzą swoje święto i tego właśnie dnia nasze kartki dotarły do Żołnierzy w Polsce oraz poza granicami kraju. Jesteśmy dumni, że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałym przedsięwzięciu.

Link do prezentacji:

Na szkolnego fanpage na FB w dniu 4 czerwca dotarły podziękowania:

Bardzo serdecznie Dziękuję za Laurkę z Okazji Dnia Weterana. To bardzo miłe, że dzieci pamiętają o Polskich Weteranach. Życzę samych sukcesów w nauce.

Z Wyrazami szacunku Andrzej Krysztopik

oraz pojawiły się komentarze:

Klub 18 bpd – JW 1328

Dziękujemy Wam za udział i wyjątkowe laurki.

Klub 18 bpd – JW 1328

Byliśmy pod wrażeniem ilości laurek oraz precyzją ich wykonania. COŚ cudownego