RADOMSKA OŚWIATA RAZEM DLA UKRAINY

W związku z trwającą agresją rosyjską na terenie Ukrainy, zwracamy się do całej społeczności szkolnej i wszystkich ludzi dobrej woli z prośbą o przyłączenie się do miejskiej akcji pod hasłem “Radomska Oświata razem dla Ukrainy“, której celem jest zbiórka produktów codziennego użytku dla osób poszkodowanych w konflikcie. Zebrane artykuły przekazane zostaną obywatelom Ukrainy przebywającym obecnie na terenie naszego miasta, jak i tym na granicy polsko – ukraińskiej oraz samej Ukrainie.

Społeczność PSP Nr 27 wraz z Samorządem Uczniowskim i Młodzieżowym Klubem Wolontariatu włącza się do akcji, wspieramy również inicjatywę Stowarzyszenia Centrum Młodzieży “Arka”. Listy potrzebnych rzeczy znajdują się na plakatach. Ofiarowane artykuły prosimy przynosić do świetlicy szkolnej. Zbiórka będzie trwać do odwołania.

Prosimy o włączenie się do tej szczytnej inicjatywy. Bądźmy sercem i myślami z Ukrainą w tym trudnym dla wszystkich czasie.