Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – technicznego “Mój Przyjaciel – Pluszowy Miś”

Dziś w naszej szkole i w Publicznym Przedszkolu nr 3 w Radomiu odbyło się oficjalne rozstrzygnięcie konkursu plastyczno – technicznego: “Mój Przyjaciel – Pluszowy Miś”.

Do konkursu zaprosiliśmy zaprzyjaźnione Publiczne Przedszkole nr 3 z Oddziałami Specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody książkowo – rzeczowe oraz symboliczne dyplomy.

Konkurs polegał na wykonaniu pracy plastyczno – technicznej przedstawiającej swojego ulubionego misia dowolną techniką.

Konkurs został rozstrzygnięty w dwóch kategoriach wiekowych:

1. a) dzieci przedszkolne PP nr 3 w Radomiu,
  2. b) klasy I-VI PSP nr 27 w Radomiu im. Szarych Szeregów

Celem konkursu była: popularyzacja Światowego Dnia Pluszowego Misia, pobudzanie wyobraźni dzieci, rozwijanie u nich uzdolnień plastyczno – technicznych, zachęcanie dzieci do samodzielności, wytrwałości oraz cierpliwości podczas wykonywania pracy, rozwijanie umiejętności zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa a także kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez popularyzowanie różnorodnych form plastycznych.

Komisja konkursowa oceniała: oryginalność ujęcia tematu, różnorodność zastosowanych technik, wrażenia estetyczne – pomysłowość, atrakcyjność, zgodność przedstawienia pracy z tematem konkursu oraz estetykę wykonania.

Wpłynęło 25 przepięknych prac konkursowych. Każda z nich była wyjątkowa i niepowtarzalna. Poniżej prezentujemy wyniki konkursu.

W kategorii dzieci przedszkolne PP Nr 3 w Radomiu:

I miejsce: Aleksandra Stopa  Gr. 4c

II miejsce : Wiktor Dróżdzikowski  Gr. 5b

III miejsce: Laura Waszkiewicz Gr. 4b

Wyróżnienia:

Jakub Szymański, Aleksandra Skierzyńska

W kategorii dzieci szkolne PSP Nr 27 w Radomiu:

I miejsce: Katarzyna Skierzyńska (5b)  oraz Lena Cebula (3b)

II miejsce: Liliana Dróżdzikowska (1b) oraz Maja Świgoń (1b)

III miejsce: Maria Szymańska (3a) oraz Adam Korcz (3a)

Bartłomiej Piskorz (5a)

Nina Tużnik (5a)

Filip Tokarski (3a)

Laura Czerniawska (3a)

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

Poniżej prezentujemy prace wszystkich uczestników konkursu.