Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Po miesiącach wytężonej pracy, nadszedł czas na upragniony wypoczynek. O godzinie 11.00 dla klas IV, V i VIII, a o 13.00 dla młodszych uczniów w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 27 w Radomiu odbyło się zakończenie roku szkolnego 2021/2022. Podczas uroczystego apelu, Pani Dyrektor Małgorzata Balicka podziękowała wszystkim za zaangażowanie oraz życzyła beztroskich i bezpiecznych wakacji. Swoją obecnością zaszczyciła nas również Pani Prezydent Katarzyna Kalinowska, która przyłączyła się do życzeń i z zainteresowaniem obejrzała program artystyczny, przygotowany przez klasę II a i II b. Absolwentów pożegnali natomiast młodsi koledzy, którzy wspólnie z ósmoklasistami wspominali chwile spędzone w szkolnych murach.

Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów, było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i sukcesy osiągnięte podczas bieżącego roku szkolnego.

Po spotkaniu ogólnym, uczniowie poszczególnych klas udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.