Wycieczka integracyjna w Muzeum Wsi Radomskiej

Wieloletnią tradycją naszej szkoły są wycieczki integracyjne na początku roku szkolnego. Ich celem jest właśnie integracja z całą społecznością szkolną. Uczniowie mają okazję lepiej poznać siebie i swoich nauczycieli, zawiązać nowe przyjaźnie, poznać najbliższą okolicę i miło spędzić czas na łonie przyrody.

Tym razem wybraliśmy się do Muzeum Wsi Radomskiej. Spacerując po rozległym terenie skansenu, poznawaliśmy tradycję i kulturę regionu radomskiego. Po zwiedzaniu przyszedł czas na relaks i zawody sportowe na placu zabaw. Ukoronowaniem wycieczki było ognisko, podczas którego, po tak intensywnych doznaniach, wszyscy chętnie zjedli pieczone kiełbaski i słodką przekąskę.

Wycieczka integracyjna była bardzo udana. Pogoda nam dopisała, a moc wrażeń i atrakcji sprawił, że do szkoły wracaliśmy pełni radości, bogatsi o nowe przyjaźnie.