FESTYN RODZINNY

1 czerwca 2023 roku w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 27 im. Szarych Szeregów w Radomiu odbył się festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Hasło tegorocznego festynu brzmiało: “Razem zbudujemy szkołę naszych marzeń”. Wydarzenie to było doskonałą okazją do integracji społeczności szkolnej oraz zapewnienia dzieciom niezapomnianej zabawy i radości.

Festyn rozpoczął się o godzinie 16:00 i trwał do godziny 19:00. Na terenie szkolnym zostało przygotowanych wiele atrakcji dla dzieci i ich rodzin.

Jednym z głównych punktów programu były występy artystyczne uczniów oraz zaproszonych gości z innych szkół. Na scenie mogliśmy podziwiać układy taneczne i wspaniałe występy muzyczne. Uczniowie prezentowali swoje umiejętności, co wzbudzało ogromne uznanie wśród publiczności.

Pogoda tego dnia była wyjątkowo łaskawa. Słońce świeciło, niebo było bezchmurne, a temperatura idealna do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. To sprawiło, że festyn był jeszcze bardziej udany i wszystkie atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Goście dopisali i entuzjastycznie uczestniczyli we wszystkich wydarzeniach. Rodzice i dziadkowie byli pełni radości i dumy, obserwując występy artystyczne swoich pociech. Dzieci zaś, korzystając z licznych atrakcji i zabaw, bawiły się wspaniale, tworząc niezapomniane wspomnienia.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wspaniałego festynu. Dzieci z pewnością będą wspominać ten dzień jako wyjątkowy i pełen radości.