NARESZCIE WAKACJE!

Zaczęły się wakacje! 23 czerwca wybrzmiał ostatni dzwonek w roku szkolnym 2022 / 2023. Jest to bez wątpienia jeden z najradośniejszych dni dla każdego ucznia. Zaczyna się czas dwumiesięcznej beztroski po okresie pełnym wytężonej pracy i wyzwań. Zanim jednak dzieci i młodzież oddali się słodkiemu lenistwu i beztrosce, spotkali się na uroczystym apelu w szkole, kończącym kolejny etap ich edukacji.

Pani Dyrektor Małgorzata Balicka podziękowała wszystkim za zaangażowanie oraz życzyła beztroskich i bezpiecznych wakacji. Momentem długo wyczekiwanym przez uczniów, było wręczenie przez Panią Dyrektor i Wychowawców nagród za wysokie wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i sukcesy osiągnięte podczas bieżącego roku szkolnego. Dopełnieniem uroczystości był piękny występ artystyczny przygotowany przez klasę II a i II b.

Po spotkaniu na sali gimnastycznej uczniowie udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, by we własnym gronie dokonać refleksji nad minionymi  miesiącami oraz podzielić się wakacyjnymi planami.

Mamy nadzieję, że 1 września spotkamy się wszyscy w szkole.

Życzymy Wam beztroskich, słonecznych i bezpiecznych wakacji!