JASEŁKA

Zbliża się Wigilia i Boże Narodzenie. To czas szczególny… W naszej szkole, jak co roku, odbyło się spotkanie całej społeczności szkolnej.  W refleksyjny i świąteczny nastrój wprowadziły nas jasełka, które przygotowali nasi uczniowie.  Przedstawienie ubarwione zostało pięknymi kolędami i pastorałkami w wykonaniu Pani Dyrektor Małgorzaty Balickiej, uzdolnionych wokalistek oraz chóru szkolnego. Dzięki nim mogliśmy przypomnieć sobie historię narodzin Jezusa i poddać się  magicznemu nastrojowi świąt.

Tę wzruszającą uroczystość zaszczycili swą obecnością znamienici goście: Pani Prezydent Katarzyna Kalinowska oraz Biskup Marek Stolarczyk, Dyrektor Wydziału Edukacji Pani Agnieszka Grabska, Pani Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych Maria Świerczyńska oraz Ksiądz Proboszcz Parafii pw. MB Królowej Świata w Radomiu Tomasz Kośka.

Pani Prezydent Katarzyna Kalinowska oraz Biskup Marek Solarczyk podzielili się z nami swoimi refleksjami dotyczącymi Bożego Narodzenia oraz wyrazili nadzieję, że będzie ono pełne tradycji oraz miłości, a nadchodzący Nowy Rok przyniesie spełnienie i pomyślność.

Po występie jasełkowym Pani Dyrektor Małgorzata Balicka życzyła wszystkim wspaniałych, pełnych radości i ciepła Świąt Bożego Narodzenia oraz, aby czas spędzony w gronie najbliższych przepełniał nadzieją, miłością i wzajemnym szacunkiem.