SPOTKANIE JASEŁKOWE

5 stycznia 2024 roku w Publicznej Szkole Podstawowej im. Szarych Szeregów w Radomiu odbyło się kolejne spotkanie jasełkowe całej społeczności szkolnej. W ten niezwykły wieczór swoją obecnością zaszczycili nas rodzice i bliscy uczniów uczniów, Ksiądz Proboszcz Parafii pw. MB Królowej Świata w Radomiu Tomasz Kośka, Dyrektor Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego Pan Romuald Lis oraz sympatycy naszej szkoły.

Ponownie mieliśmy okazję wprawić się w refleksyjny i radosny nastrój Świąt Bożego Narodzenia i przypomnieć sobie historię narodzin Jezusa, przy akompaniamencie przepięknych kolęd i pastorałek w wykonaniu Pani Dyrektor Małgorzaty Balickiej,  naszych uzdolnionych wokalistek oraz chóru szkolnego.